Basketbol Forması

Formalar;  Türkiye’nin markası oQQo tarafından Dem spor’un Modern tesislerinde 1.sınıf ter tutmayan regule kumaş, ve 1.sınıf çıkmayan, solmayan, nefes alabilen baskılarla, forma tasarımı ve imalatı yapılmaktadır.
Futbol, Basketbol, Voleybol   Formaları, Hokey, Hakem, Kaleci formaları ve diğer spor formalarının tamamı gözetim ve denetimimizde,  tesislerimizde imal  edilmektedir.  Ürünlerimizin tamamında;  Spor aktivitelerinde kullanılması tavsiye edilen ter tutmayan, nefes alabilen kumaşlar kullanmaktayız.  Baskılarda ise; nefes alabilen insan sağlığına zararı olmayan ve çıkmayan baskı teknikleri kullanmaktayız. Logo arma ve yazılar, isteklinin talebi doğrultusunda, pantone  renklerle ve yine talep doğrultusunda yazılar ve numaralar istenilen fontlarda, tam bir temsil imkanı sağlamaktayız.
Formalar kargoya verilme aşamasına kadar tamamı imalat prosedürlerine uygun, iş akış şeması dahilinde ve firmamız tesislerinde imal edilmektedir.
FORMA KODLARI VE SİPARİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Etiket: Basketbol Forması,  Türkiye’nin markası oQQo tarafından Dem spor’un Modern tesislerinde 1.sınıf ter tutmayan regule kumaş, ve 1.sınıf çıkmayan, solmayan, nefes alabilen baskılarla,  Yeni nesil. basketbol Forma, Basketbol Forması, Basketbol Formaları, tasarımı, İmalatı, spor, kulüp, turnuva, amatör, profesyonel, milli, Türkiye, Maç, Antrenman, malzeme, malzemesi, ürünleri, Dağcılık, Kayak, spor gereçleri, Amerikan güreşi, Artistik Buz Pateni, Atletizm, Atıcılık, At yarışı, Badminton, Basketbol, Beyzbol, Bilardo, Binicilik, Bisiklet, Boks, Bowling, Bungee jumping, Buz Hokeyi, Eskrim, Judo, Jimnastik, Dağcılık, Dalgıçlık, Dart, Fitness, Futbol, Golf, Güreş, Yağlı güreş, Hentbol, Kayak, Kick Boxing, Kaykay, Kriket, Kürek, Lakros, Masa Tenisi, Motor Sporları, Maraton, Okçuluk, Oryantiring, Paraşüt, Paten, Rafting, Rugby, Snowboarding, Sokak kızağı, Sörf, Su Topu, Tekvando, Tenis, Triatlon, Uçurtma kayağı, Voleybol, Yelken, Yüzme